קליעת צמה - יותר ממה שנדמה

עודכן ב: אוג 22


אני לא אחדש לכן שטרנד הצמות לוהט בתקופה האחרונה ונראה שהוא ישאר עוד לזמן מה.

נדמה שכולן רוצות להתקשט בצמות, מקטנות עד גדולות, ילדות, נערות, אמהות וסבתות. כולן רוצות לדעת לקלוע לאחרות ולעצמן. ושתדעו, כל אחת וכל אחד יכולים.

אני אמנם מאפרת מקצועית כבר מעל 11 שנה, אך למדתי לקלוע צמות רק בשנים האחרונות. תמיד רציתי לדעת לקלוע אבל היה לי קשה להבין את הטכניקה שמאחורי קליעת הצמות עד שהכרחתי את עצמי ללמוד ואחרי שעות של צפייה ביוטיוב, יותר נכון ימים, התחלתי להתאמן על בנות המשפחה, חברות, קולגות ועל לקוחות שנתנו לי. לכל לקוחה שהגיעה אלי הצעתי תסרוקת עם צמה ללא עלות, העיקר להתאמן עוד ועוד. התעקשתי להצליח אבל זה לא קרה בקלות, מודה שגם אני נשברתי כמה פעמים. הייתי מתוסכלת ורציתי לוותר. אבל, כפי שכבר בטח ניחשתם, בסוף הצלחתי לעלות על שיטה/טכניקה שעבדה לי בכל פעם וגרמה לצמות שלי להראות נהדר, להחזיק לאורך זמן ולהיות מהודקות ומתוחות.

בשלב הזה הרגשתי שאני יכולה להרחיב את ארסנל הצמות שלי ולימדתי את עצמי עוד ועוד סגנונות והיום אני מרגישה שאני יכולה להתמודד עם (כמעט) כל צמה שארצה לקלוע. יש המון סוגים שונים של צמות: גדולות, קטנות, ליום יום, לחג ולמסיבה, לילדות קטנות, לבנות מצווה ולכלה, ועוד ועוד צמות לכל סגנון ולכל מצב רוח.

העוקבים/ות אחרי יודעים/ות שאני מעבירה סדנאות לאמהות ובנות לקליעת צמות מזה כשנה וחצי. את הסדנאות אני עורכת בביתי שבמרכז וכמו כן מתארחת עם הסדנא שלי בכל רחבי הארץ (ובקרוב גם בחו"ל. ששששש… פרטים בקרוב!) בבתים מארחים.

בסדנת קליעת הצמות אני מל